Żyj zdrowo

kolorowo

Folia antywałamaniowa

folia antywłamaniowa

folia Antywłamaniowa

Folia lepsza niż kraty

Pewnie zastanawiałeś się niejednokrotnie w jaki sposób tanio i małym kosztem zabezpieczyć sie przed włamaniem? Kraty okienne, rolety antywłamaniowe – metody są różne, aczkolwiek najbardziej niedocenianą formą ochrony jest folia antywłamaniowa, której cena jest niesamowicie niska biorąc pod uwagę korzyści, które oferuje. Pierwszą z zalet, oferowanych przez folie tego typu z pewnością jest ich neutralność.

Mianowicie nie są one ubarwione w jakimkolwiek kolorze, są po prostu bezbarwne i nie niszczą walorów estetycznych okien. Drugą płynącą z tego zaletą jest fakt, że nie tracimy dopływu światła, który z całą pewnością byłby utracony w przypadku, gdybyśmy zamontowali kraty, które w mniejszy, czy większy sposób jednak zasłaniają wnętrze mieszkania i ograniczają tym samym dopływ światła dziennego. Kolejnym z ważnych aspektów związanych z tym, co oferuje folia antywłamaniowa jest jej siła i ogromne możliwości. Niewiele osób jest w stanie wyobrazić sobie jak ciężko jest zrobić cokolwiek z oknem, które zostało wcześniej zabezpieczone przez tego typu folię, która fenomenalnie blokuje dostęp do wnętrza budynku. Przykładowe uderzenia ciężkim narzędziem dużo nie pomogą, z uwagi na to, że sama folia trzyma całe szkło w grupie nie pozwalając mu się rozpaść i wylądować na podłodze.

Działa to wszystko na podobnej zasadzie co przednie szyby samochodowe, które mimo kolizji, czy wypadku w dalszym ciągu są w jednej grupie, tam także folia utrzymuje je przed rozerwaniem i rozproszeniem dookoła miejsca wypadku. Każdy z elementów rozbitej szyby będzie w takiej sytuacji w dalszym ciągu przyczepiony do folii, która utrzyma go w bardzo stabilnej formie. Jeżeli więc Twój dobytek zostanie zaatakowany, to świetną formą obrony, a zarazem bardzo tanią będzie użycie tego typu specyficznej rzeczy. Folia antywłamaniowa ciągle jest niedoceniana, a naprawdę warto zainwestować w tego typu ubezpieczenie się, nie stracimy na tym ani wyglądu okien w naszym mieszkaniu, ani starej użyteczności. Zyskamy jedynie poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu przebywanie w mieszkaniu będzie znacznie przyjemniejsze niż dotychczas. www